Medikal Estetik

Altın İğne

Fraksiyonel Radyo Freakans
Cildinizdeki yaşlanma ve çevresel sebeplerle oluşmuş sorunların tedavisini sağlayan Altın İğne uygulaması cildinize kendisini yenilemesi için fraksiyonel radyo frekansı uygulaması ile gerçekleşir.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Alın İğne

Fraksiyonel Radyo Frekans uygulaması olan Altın İğne cildinizdeki leke, akne izi ve renk farklılıkları gibi istenmeyen görünümleri minimuma indiren oldukça başarılı bir tedavidir.

Yüzdeki ince kırışıklıklar, tüm bedendeki form kaybı ve sarkmalar, cilt gençleştirme, sivilce, akne, yanık ve yara izi gibi sorunlar, gözaltı morlukları, gebelik sonrası ve kilo alma sonrası oluşan çatlaklar, cilt gözeneklerini sıkıştırma, akneli cilt sorunları, boyun, gıdı ve dekolte bölgesi form kayıpları Altın iğne ile çözümlenebilir.

Altn İğne, mikro iğnelerden oluşan başlığı ile cildin alt katmanını uyarır. Uyarılan hücreler yenilenme ve onarma işlemi için kendilerini yeniledikleri gözlemlenmektedir.

Sıkılaşma ve Renk Açma 
Her cilt tipi için önerilebilen sistem özellikle cildin gençleşmesinde büyük önem taşımaktadır. Çoğu anti-aging uygulamadan daha çabuk ve gözle görülür sonuçlar vermektedir.
Cildi uyararak, kolejen, hyaluranic asit ve elastin üretimini tetikleyen sistem ile cilt tazelenirken daha aydınlık, canlı ve genç bir görünüme sahip oluyor. Kendini toparlayan ciltte gözlenen lifting etkisi sıkılaşma sağlıyor. Yüz, boyun ve el bölgelerinde daha çok tercih edilen Altın İğne cildin çoğu bölgesinde uygulanabiliyor.

Leke Tedavisi 

Ciltte bulunan akne izi, yanık izi gibi iz ve lekelerin tedavisinde önerilen Altın İğne, cildin uyarılmış ile kendini onarma ve yenilemesini sağlamaktadır. Böylece cilt, leke görünümü olan bölgelerin derisinin yenilenmesini ve leke görünümünün minimuma inmesini sağlamaktadır.

Tüm cilt tiplerine ve bölgelere uygulanabilen Altın İğne, leke ve aknelerde de önemli iyileşme sağlamaktadır.

Çatlak Tedavisi
Gebelik veya hızlı kilo alıp-verme sonucunda oluşan cilt çatlakları, cildin esneklik kaybından dolayı gerçekleşir. Cildin kendini yenileyememesinden dolayı çatlak görünümünde çok ciddi bir değişiklik sağlanamamaktadır. Piyasada sunulan yağlar ve kremler yeni çatlaklar oluşmaması adına cildi besler, nemlendirir ve esneklik sağlar fakat mevcut çatlaklar da büyük bir etki sağlayamamaktadırlar. Altın İğne tedavisi cildi uyararak yenilenmeye tetiklediği için o bölgedeki derinin yeni deri ile yerini değiştirmesini ve böylece çatlak görünümünün azalmasını sağlamaktadır.

Altın İğne

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.