London Esthetic

Diş Estetiği

Diş tedavileri ve estetik uygulamalarımız ile gülüşünüzü saklamayacağınız bir yaşam sunuyoruz.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Diş Estetiği

Merkezimizde uzman hekim kadromuzla gülüş tasarımı, estetik protetik uygulamalar, implant tedavileri, diş beyazlatma, çocuk diş hekimliği, teknolojik ekipmanlar ile kanal tedavileri ve dolgular, ortodonti uygulamaları yapılmaktadır.

Gülüş Tasarımı:

Dudaklar, diş eti, dişler gibi bir takım estetik kriterlerin ayrı ayrı ve birbiri ile olan ilişkisinin değerlendirildiği, detaylı estetik analizleri kapsayan, gülüş şeklinin değerlendirilmesidir.

Lamine Vener:

Porselen lamina venerler kötü görünen ön dişleri düzeltmenin hızlı, estetik ve güvenli bir yoludur. Bu yöntem ile belirgin kalıcı lekeler, çarpık, orantısız, aralıklı küçük ya da yapısı bozulmuş dişler düzeltilebilir.

Diş Beyazlatma:

Diş beyazlatma işlemi, çeşitli nedenlerle renk değiştirmiş ve sararmış dişlerin rengini, kişiye özel birkaç ton açmak için uygulanan bir yöntemdir. Güzel bir gülümseme için sağlıklı ve beyaz dişler önemlidir.

İmplant:

Eksik olan dişlerin fonksiyon ve estetiğini tekrar sağlamak amacıyla çene kemiğine yerleştirilen titanyumdan yapılan doku uyumu çok yüksek diş kökleridir.

Çağımızın tedavisi olarak da adlandırabileceğimiz implant tedavisi, eksik dişlerimizin yerine yapılabilecek en kullanışlı en güçlü ve konforlu uygulamalardır.

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.