Medikal Estetik

Ameliyatsız yüz germe

Yıllara ameliyatsız yüz germe yöntemleri ile karşı çıkın!

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Ameliyatsız yüz germe

Ameliyatsız Yüz Germe (Silhoutte Soft)

Ameliyatsız yüz germe, farklı teknoloji ürünü eriyebilen ameliyat iplerinin derinin farklı katmanlarına yerleştirilmesi ile sağlanır. Özellikle zamanla kaybolan yüz kontörünün düzeltilmesinde, derinin olumlu yeniden yapılanma sürecinin tetiklenmesinde ve bunun sonucu olarak iplerin germe etkisi ile de hacimsel kayıpların görüntüsünde düzelme sağlayabilmektedir.

1.Silhoutte Soft Nedir?

Yüz ve vücutta doku germe ve asma uygulamalarında kullanılan iplik sistemlerinden biriside Silhoutte-Soft ipliklerdir. Bu iplikler dokulara özel iğneler ile sadece uygulama alanına lokal anestezi yapılarak uygulanmaktadır. Bu iplikler uygulama kolaylığı nedeni ile steril koşullarda muayenehane koşullarında yapılabilmektedir. Yüz, boyun başta olmak üzere göğüs ve kalça sık uygulama alanları arasındadır. 45 dakika kadar kısa sürmektedir. Bu nedenle öğle tatil arası gibi kısa sürelerde dahi uygulanabilir. Hastanede yatılması, istirahat ve pansuman gerektirmez. Uygulama sonrası hasta 2-3 gün içerisinde günlük yaşamına dönebilmektedir. Tek seans uygulaması olarak yapılmakta ve hasta sonuçları hemen gözleyebilmektedir.

2.Silhoutte Soft uygulama süreci nasıl olmalıdır?
Silhouette soft, hastanede yatmayı gerektirmeden bölgesel anestezi altında 1 seansta gerçekleştirilir. İşlem, yüz için 45 dakikadan daha az; boyun için ise 25 dakikadan daha az zaman alır. Silhouette soft işlemi diğer estetik işlemler ile birlikte yapılabilir.

3.Silhouette Soft işlem etkileri ne kadar sürer?

Silhoutte Soft tedavisinin görünebilir estetik yararları 18 – 24 ay boyunca devam eder. Tedaviden hemen sonra sonuç alınır ve etkisi uzun ömürlüdür. Kişinin yaşı ve yaşam biçimi estetik sonuçların ömrünü etkileyebilir.

4.Silhoutte Soft işleminden sonra dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Tedaviden hemen sonra normal aktivitenize dönebilirsiniz. Ancak, egzersiz ve yüz masajından kaçınmanız önerilir.

5.Yüz dışı kullanım alanları nelerdir?

Son yıllarda kola, karın bölgesi, dekolte alanı, boyun, kalça ve göğüste dolgunluk verilmesi ve kalça ile göğüslerin kaldırılmasında kullanılmaktadır.

6.Yüz Dışı Kullanım Alanları Nelerdir?

Son yıllarda kola, karın bölgesi, dekolte alanı, boyun, kalça ve göğüste dolgunluk verilmesi ve kalça ile göğüslerin kaldırılmasında kullanılmaktadır.

Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.