London Esthetic

KURUMSAL

Güzelliğin dünyası London Esthetic, kendi huzur ve dış güzelliklerine “anılarda değil, aynalarda“ bakmak isteyen her misafirimiz için vazgeçilmez bir mucizeler merkezi olacak.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

HAKKIMIZDA


London Esthetic, kendine değer veren, her daim sağlıklı ve güzel kalmak için kendine yatırım yaparak estetik ve güzelliği tercih eden seçkin misafirlerine 2018 yılında Medicana Kadıköy bünyesinde kapısını açmış bulunmaktadır. Güzelliğin dünyası London Esthetic, kendi huzur ve dış güzelliklerine “anılarda değil, aynalarda” bakmak isteyen her misafirimiz için vazgeçilmez bir mucizeler merkezi olacak.

London Esthetic; Plastik Cerrahi, Medikal Estetik, Saç Ekimi, Sağlıklı Beslenme ve Zayıflama, Diş Tedavileri üniteleriyle hizmet verirken, siz değerli misafirlerimiz için dünya yeniliklerini takip ederek her zaman sizleri en iyi hizmetle buluşturmayı hedefliyor. Alanında tecrübeli cerrahlarımız, medikal estetik uzmanlarımız ve tüm ekibimizle sizlerin sağlıklı güzellik ihtiyaçlarınızı tespit ederek, koşulsuz hasta memnuniyeti ilkesi ile hizmet vermekteyiz.


SAĞLIK TURİZMİ


Son yıllarda dünyada ve ülkemizde sağlık turizmi hızla yükselen bir ivmeye sahip olan önemli bir turizm çeşididir. Türkiye’de sağlık sektöründe büyük atılımlar gerçekleştirilmiştir böylece sağlık turizmi de önemini arttırmıştır.

Yapılan yenilikler sayesinde sağlık sisteminin kalitesi ve verimliliği yükseltilmiştir. Kamu sağlık hizmetlerinin yanı sıra son yıllarda özel sağlık hizmetleri de hızla gelişmeye başlamıştır ve ülkemizde sağlık sektörü yatırımları devamlı olarak artmaya devam etmektedir.

Türkiye; modern hastaneleri, yetişmiş insan gücü, alanında uzman doktorları, teknolojik altyapı ve tecrübe birikimi ile Avrupa standartlarında hizmet vermekte olup; doğal güzellikleri ile sağlık turizmi açısından dünya sıralamasında önemli bir yere sahiptir.

Türkiye; son derece gelişmiş ve modern sağlık kuruluşlarının yanı sıra çok sayıda turistik imkânlar da sunmaktadır. Doğu ve batının sentezi olan ülkemize gelen turistin karşılaştığı misafirperver tutum keyifli geçecek bir tatil için yine önemli bir sebep. Hal böyle olunca sınır ötesi hastalar, gündelik yaşamlarında programlarını ayarlayarak hem tatil hem de sağlık amaçlı ülkemize geliyorlar.

Sağlık turizminde estetik ameliyatlar ise oldukça farklı bir boyutta. Avrupa’da özellikle estetik ameliyatların ücretleri gittikçe artış gösteriyor. Ortadoğu ülkelerinin bazılarında toplumsal muhafazakâr baskı, yönetimsel yasaklar nedeniyle estetik ameliyatlar yapılamıyor.  Baskı rejiminin olmadığı Ortadoğu topraklarında ise estetiğe ilgi oldukça yoğun olsa da tecrübeli estetik cerrah bulunmuyor. Bu nedenle estetik turizmi açısından ülkemiz bir cazibe merkezi gibi desek abartmış olmayız. Çünkü estetik ameliyatlar Türkiye’de yüksek kalitede ve kabul edilebilir fiyatlara gerçekleştiriliyor. Bunun en canlı örneği ise her yıl artan sayıda yabancı hasta grubunun ülkemizi tercih etmesidir.MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.