Estetik Cerrahi

Meme Estetikleri

Kadınlarda estetik kaygılar ve bir çok sağlık sorunu meme estetiği operasyonları ile giderilebilmektedir.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Meme Estetikleri

Meme Estetikleri

Meme Büyütme
Meme büyütme ameliyatı yaptırmak için gerekçeleriniz son derece kişiseldir. İhtiyaçlarınız ve beklentileriniz doğrultusunda, siz ve doktorunuz tarafından birlikte planlama yapılması en doğru yaklaşımdır. Meme büyütme ameliyatında amaç sadece memeyi büyütmek değil, genel vücut yapınıza uygun, düzgün şekilli ve simetrik memeler elde etmektir

Meme Küçültme
Büyük memeler ilk başta çekici görünseler de aslında omurga, sırt ve omuz bölgesi ağrılarının sık görülen nedenlerinden birisidir. Bu uygulama ağır meme dokusunu taşıyan sütyen askılarının yaptığı izler, meme altında oluşan terleme ve kızarıklıklar nedeniyle plastik cerrahlar tarafından çok sık yapılan ameliyatlardan biridir.

Meme Dikleştirme
İlerleyen yaş, geçirilmiş doğumlar, hızlı ve aşırı kilo verme gibi nedenlerle zaman içinde içleri boşalan ve sarkan meme dokusunu toparlama ve dikleştirmek için uygulanan ameliyatlardır.

Annelik Estetiği (Mommy Makeower)
Hamilelik, doğum ve emzirme dönemleri kadınlar için çoğu zaman yıpratıcıdır ve vücutlarında çeşitli değişiklikler ortaya çıkar. Birçok kadın bu süreçte oluşan deformasyonların düzelmesini umut eder. Annelik estetiği (Mommy makeover) bu deformasyonları düzeltmeyi amaçlayan bir dizi uygulamadır. Sıklıkla meme estetiği, karın germe ve liposuction ameliyatlarının eş zamanlı yapıldığı ameliyatlardır. Aynı zamanda deforme olmuş genital bölgenin restorasyonu da işleme dâhil edilebilir.

Estetik Cerrahi

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.