Medikal Estetik

Cilt Bakım Uygulamaları

Herkesin ayda en az bir kere yaptırması gereken cilt bakım uygulamaları, cildin ihtiyacı olan temizlik ve beslenmeyi sağlar.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Cilt Bakım Uygulamaları

Klasik Cilt Bakımı her yaştan herkese her cilt tipine uygulanan cilt temizliğidir. Cildimiz 22 ila 28 gün arasında çevre kirliliği yapmış olduğumuz günlük makyaj hormonel dengesizlikler, genetik faktörler, sosyal yaşamımızda maruz kaldığımız ışıklardan dolayı cildimiz kirlenmektedir.

Sonucunda cildimizde sarımtırak, mat, donuk ifade oluşmaktadır. Düzenli olarak ayda bir yapmış olduğumuz cilt bakımı ile cildimiz derinlemesine temizlenir. Bu sayede daha canlı ve parlak bir cilde kavuşmuş oluruz. Ayrıca doğru ürün kullanımı ile gözeneklerimizin genişlenmemesini ve porların oluşmamasına olanak sağlar.

Cilt bakımı yaptıran bir kişi ile yaptırmayan bir kişi arasında mutlaka gözle görünür bir fark bulunmaktadır. Yapılan her cilt bakımı cildimize yaptığımız ileriye dönük bir yatırımdır.

Klasik Bakım

Öncelikle uzmanlarımız tarafından cildiniz analiz edilir ve temizlenir. Daha sonrasında cildinize buhar verilerek yumuşatılması ve gözeneklerinizin açılması sağlanır.  Sonrasında peeling yapılarak cildin öle ve keratenize tabakasından arındılır. Daha sonrasında tonikleme işlemi yapılarak tekrar gözeneklerinizin sıkılaşması ve canlanması sağlanır. Cilt tipinize uygun maske ile maske uygulamanız yapılır. Sonrasında tamamlayıcı göz çevresi kreminiz, cilt tipinize uygun kreminiz ve güneş koruyucunuz, rahatlatıcı masaj eşliğinde cildinize uygulanır.

Medikal Bakım

Tedavi edici özelliği olan medikal bakım cilt problemi yaşayan kişilere hitap etmektedir. Cilt lekeleri, akne problemleri, skar problemleri yaşayan herkesin rahatlıkla yaptırabileceği bir bakımdır.

Medikal Bakım yapılacak kişinin cildi analiz edildikten sonra geniş ürün skalasından yapılacak tedaviye göre uygun ürünler seçilerek tedaviye başlanır.

Cilt uygun ürünlerle temizlenir. Buharda bekletilerek gözeneklerin açılması sağlanır. Uygulanacak tedaviye göre peelingi seçilerek cilde peeling uygulamasından sonra kür içerisinde belirtilen tonik ile gözenek sıkılaştırma işlemi yapılır. Leke tedavisi çalışılıyor ise buna uygun ürünlerle cilde işlem yapılır. Göz çevresi maskesi uygulanır. Cildinize uygun leke tedavi maskesi yapılır. 20 dakika bekletilir. Maske çıkarıldıktan sonra dekolteniz dahil olmak üzere cildinize uygun kremlerle masaj yapılır. Göz çevresi serumlarımız uygulanır. Yine cildinize uygun serumlarla cilt desteklenir. Son olarak cilt tipine uygun güneş koruyucuyla işlem sonlandırılır.

Medikal Bakımlara ek olarak Anti Aging, Kolojen Tedavisi, Lifting, Akne Tedavisi’ de yapılmaktadır.

Cihazlı Bakım

Hollywood Bakımı (HydraFacial Bakımı)

HydraFacial Cilt Yenileme Sistemi İle Işıltılı Görünüm

Sağlıklı ve güzel görünen bir cilt için deriyi doğru bir şekilde beslemek, nemlendirmek ve gerekli bakımları yapmak önem taşıyor. Amerika’da Hollywood yıldızlarının tercihi HydraFacial cilt yenileme sistemi, cildin ihtiyacı olan tüm bakımların uygulanması ile parlak ve ışıltılı bir görünüm sağlıyor.

HydraFacial, ciltteki farklı problemlerin tedavisine tek bir işlem ile aynı anda cevap verebilmesi kişiye sağladığı en büyük avantajdır. FDA (The Food and Drug Administration) onaylı olan Hydra Facial; son derece güvenli, konforlu, acısız ve pratik bir yöntemdir. Hollywood yıldızlarının da tercih ettiği bir cilt bakımıdır. Bu bakım ve tedaviyi yaparken ciltte herhangi bir tahriş, iz bırakmamaktadır. HydraFacial, tüm cilt tiplerinin gerekli olan nem, bakım ihtiyaçlarını karşılayan bir “antiaging” bakım sistemidir. Herhangi bir iğne enjeksiyonu içermeden sadece vakumlama yöntemi ile işlem gerçekleştirilmektedir. Kısacası kişi hiçbir acı, ağrı hissetmemektedir. Bir makyaj fırçasının yüzde dolaşması gibi bir his yaratmaktadır. Bu vakumlama işlemi cildin ihtiyacına göre 20-30 dakika sürmektedir ve bu süre içinde cildin en alt kademesine kadar ulaşılarak derinlemesine bir bakım sağlanmaktadır.

Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.