Saç Ekimi

Saç Mezoterapisi

Yüksek orandaki vitaminle ilaçların küçük küçük iğne uçlarıyla doku altına yedirilmesi yöntemidir. Bu sayede etki almak istediğimiz tedavinin sonucunu daha hızlı bir şekilde alırız.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Mezoterapi

Saç mezoterapisi, FDA (Amerika Sağlık Örgütü) tarafından onay almış, sonuçları ise oldukça etkili bir tıbbi uygulamadır. Saçlarının hızlı bir biçimde seyreldiğini fark eden erkek ve kadınlar bu yöntemle saçlarını besleyerek daha sağlıklı saçlara sahip olabilirler. Saç mezoterapisi yönteminde oldukça ince uçlu iğneler kullanılarak saç derisine orta bölümden minimal dozajlarda mikroenjeksiyon yapılır.

MEZOTERAPİ Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Yüksek orandaki vitaminle ilaçların küçük küçük iğne uçlarıyla doku altına yedirilmesi yöntemidir. Bu sayede etki almak istediğimiz tedavinin sonucunu daha hızlı bir şekilde alırız. Dünya da tıbben kanıtlanmış ve yaygın bir uygulamadır.

Saç Mezoterapisi Kaç Seans Uygulanır?

Saç mezoterapisi doktor muayenesinden sonra saç problemine göre 1 seans ile 10 seans arasında uygulanmaktadır. Saç mezoterapisi uygulamasını 20 dakikanızı ayırarak yaptırabilir sonrasında sosyal yaşamınıza hızlıca dönüş yapabilirsiniz.

Saç Ekim ve Tedavileri

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.