Saç Ekimi

Fue Saç Ekimi

Saç ekiminde en yenilikçi yöntem. Bu yöntem ile yapılan saç ekimi ve tedavileri ile istediğiniz görüntüye ve en sağlıklı saçlara kavuşabilirsiniz.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Saç ekiminde en yenilikçi yöntem!

Genetik yapı, ilaç kullanımı, stres ve çeşitli sebeplerle yaşanan saç dökülme problemleri, can sıkıcı bir durum yaratmaktadır. Artan saç dökülmelerine karşı önlem alınmadığı takdirde kellik sorunu yaşanmaktadır. Bu problemlere karşı saç ekimi ve saç tedavileri işlemleri sayesinde kellik ortadan kalkıyor, mükemmel görünüme kavuşuyorsunuz.

1. FUE Yöntemi Nedir?

Fue (Foliküler Ünite Ekstraksiyonu) yönteminde saç kökleri lokal anestezi altında özel uçlu mikro motorlar ile tek tek alınarak saçsız alanlara, doğal saç açısı ve yönü dikkate alınarak yerleştirilir. Günümüzde, saç ekimi operasyonlarının çoğunluğu FUE yöntemi ile yapılmaktadır. Cerrahi bir girişim olmadığı için, hastalar daha rahat karar vermekte ve bu tekniği tercih etmektedirler. Kurumumuzda uyguladığımız bu yöntem ağrısız, acısız ve son derece konforlu bir yöntem olup, iş ve sosyal hayatınıza hızlı bir dönüş sağlamanıza yardımcı olur.

2. FUE Yönteminin Avantajları Nelerdir?

Yöntemin en büyük avantajı, teker teker çıkarılan saç köklerinin hızlı iyileşmesi ve alınan donör bölgede hasar (skar izi) oluşmamasıdır. Herhangi bir iz bırakmadığı için bu teknikle ekilmiş saçların, kısa tutularak da kullanılması mümkün olur. Homojen bir alım sağlanmakla birlikte seyrek bir görünüme yol açmamaktadır.

3. FUE Yöntemine Uygun Bir Aday mıyım?

Diğer tüm saç cerrahisi girişim tekniklerinde olduğu gibi FUE yönteminde de kliniğimize gelen misafirin saç nakline uygun olup olmadığı doktorumuz tarafından muayene edilir. Muayene sonucunda saç eksikleri belirlenir, saç ekimine uygun olup olmadığı analiz edilir ve yeterli donör alan tespit edilir.

4. Ne Zaman İyileşirim?

Operasyonun ertesi günü pansuman yapılarak hijyen sağlanır. Üçüncü gün yıkama işlemine başlanır ve onuncu güne kadar bu süreç devam eder. Onuncu günün sonunda, ekim yapılan bölgedeki kabuklar dökülür. Ekilen saçlar gözle görünür hale gelir. Hızlı bir iyileşme sağlanır.

5. FUE Tekniği ile Yapılan Bir Saç Ekimi İşlemi Ne Kadar Sürmektedir?

Tek seansta yarım gününüzü alarak saç ekim işlemi gerçekleştirilir. Ortalama süresi 4-8 saat aralığındadır. İşlem sonrasında hastamız sosyal hayatına hızlıca geri dönebilmektedir.

6. Tıraşsız Saç Ekimi Yapılabilir mi?

Kliniğimizde tıraşsız saç ekimi yöntemi de uygulanmaktadır. Doktor ve uzman muayenesinden sonra hastanın tıraşsız saç ekimine uygun görülmesiyle, ağrısız ve tıraşsız bir şekilde uyguladığımız bir yöntemdir.

Saç Ekim ve Tedavileri

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.