Saç Ekimi

Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi

Sakal, bıyık ve kaşınız seyrekse ya da daha az çıkıyorsa sakal, bıyık ve kaş ekimi ile artık bunun tedavisi var. Açılma olan bölgelere yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Sakal, Bıyık, Favori ve Kaş Ekimi

Sakal ve bıyığınız seyrekse ya da daha az çıkıyorsa Sakal, Bıyık ve Kaş Ekimi ile artık bunun tedavisi var. Kıl kökü nakliyle, Bölgesel seyrelmeler, saçkıran ya da yara izi nedeniyle açılma olan bölgelere yapılan nakil sayesinde daha estetik bir görünüme kavuşmak mümkündür.

1.Sakal, Bıyık ve Favori Kaybının Sebepleri Nelerdir?
Kılın sıklığı ve kalınlığı tamamen genetik yapıya bağlıdır. Ergenlik çağına girdikten sonra 3 yıl boyunca sakal ve bıyık kılları kalınlaşarak uzun, sert ve koyu kıl formunu alır. Erkeklik hormonu seviyesinde ciddi bir değişiklik olmadığı sürece sakal kılı bu karakteristik özelliğini korur. Sakal kaybı, otoimmun hastalıklar kadar cilt hastalıklarına bağlı da oluşabilir. Bunların dışında en ağır hasarı hormonsal dengesizlikler oluşturur. Saç, sakal dökülmesinin sebebini öğrenmek için testosteron seviyesi kontrol edilmelidir.

2.Sakal, Bıyık, Favori ve Kaş Ekimi Kimler İçin Uygundur?
Köselik veya seyrek sakal ile bıyık, kişilerin ekim için başvurma sebeplerinin başında gelir. Sakal ekimi, hormonların bazal seviyeye ulaştığı 20-22 yaşlarından itibaren yapılabilir. Ayrıca favorilerini uzatmak isteyen, iki günlük sakal görüntüsünü seven ancak sakal telleri düzensiz veya aralıklı çıkan erkekler için de bu işlem tercih edilir. Sakal ektirme işlemi, hiç sakalı olmayanlara olduğu gibi sakalında parça parça kılsız bölgeleri olan erkeklere de uygulanabilir.

3.Sakal, Bıyık, Favori ve Kaş Ekimi Nasıl Yapılır?
Genel seyreklik yaşanılan alanlara fue yöntemiyle saç, sakal, favori, bıyık ve kaş ekimi yapılabilmektedir. Alanın açıklığına göre tıraşsız olarak da uygulanabilmektedir. Saçımızın arka donör alanından küçük bir pencere açarak köklerin alınması ve ya daha fazla ekim yapılacaksa saçın donör alanı kısaltılarak lokal anestezi ile ağrısız bir şekilde köklerin alınması ile yapılmaktadır.

Saç Ekim ve Tedavileri

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.