Saç Ekimi

PRP Destekli Saç Ekimi

Saç ekimi esnasında yapılan PRP, ekim işleminin ardından yara iyileşmesini ve saç büyümesine hız kazandırmak hedefiyle uygulanan bir yöntemdir.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

PRP desteğiyle daha hızlı sonuç!

Saç ekimi esnasında yapılan PRP, ekim işleminin ardından yara iyileşmesini ve saç büyümesine hız kazandırmak hedefiyle uygulanan bir yöntemdir. PRP tedavisi ile ulaşılmaya çalışılan hedef ise, dökülmeye başlamış, gücünü ve sağlıklı yapısını yitiren saç köklerinin yeniden canlandırılmasıdır. PRP uygulanan kişilerde saç dökülmesinin azaldığı ve uygulanan bölgede saç tellerinin kalınlaştığı gözlemlenmiştir.

1. PRP Nedir?

PRP (Platelet Rich Plasma) kendi kanımızdaki zenginleştirilmiş büyüme faktörleri ayrıştırılarak büyüme faktörleri kısmını doku altına enjeksiyonu ile yapılmaktadır. Doktorumuz tarafından uygulanan bu yöntem saç ekimi öncesi ve sonrasında tedavi olarak uygulamaktayız.

2. PRP’nin Yan Etkileri Nelerdir?

PRP’de uygulanan kişinin kendi kanı olduğundan, alerjik reaksiyon ya da enfeksiyon ihtimali bulunmamaktadır. Kendi kanımızdaki büyüme faktörlerinden faydalandığımız ve hiçbir yabancı madde eklenmediğinden PRP uygulamasını rahatlıkla yaptırabilirsiniz.

Saç Ekim ve Tedavileri

Sizi Arayalım


MEDICANA KADIKÖY

Sağlıkta 25 yıllık deneyimin yeni adresi.WEBSİTESİNİ ZİYARET ET
Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.