Medikal Estetik

AquaShine

AquaShine İle Parlama Zamanı!

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

AquaShine

AquaShine İle Parlama Zamanı!

Bazen cildimizin bir ışıltıya ihtiyacı olur. Özellikle kış mevsiminin cildimizde bıraktığı kabalaşma, matlaşma bahar aylarına doğru bizi rahatsız etmeye başar. Cilt bakımlarımızı düzenli yaptırmak, ara sıra peeling ve vitamin takviyesi yaptırmak ile bu etkiler en aza indirilir. Bununla beraber bahar aylarında yapılacak doğru destek tedavileri ile cildimiz çok daha canlı bir görüntüye sahip olabilir.

1.AquaShine Nedir?

AquaShine; hyaluronik asit, vitamin, aminoasit ve antioksidanları içeren bir karışımdan oluşur. En önemli özelliği hyaluronik asit içerdiğinden cildimizin nem dengesini sağlaması ve antioksidan içerdiğinden cildimizin ışıltılı hale gelmesime katkıda bulunmasıdır.

AquaShine enjeksiyon yolu ile cilt altına uygulanır. Yapıldığı andan itibaren ciltte canlanma başlar. Özellikle cilt nemlendiği için daha yumuşak hale gelir. Antioksidan ve vitamin takviyesi ile de çok daha canlı görünen bir cilt ortaya çıkar.

2.AquaShine Nasıl Uygulanır?

AquaShine tedavisi bir çeşit mezoterapi yöntemidir. Bu tedaviye başlamadan önce enjeksiyon noktalarının acıtmaması için ortalama 15 ila 20 dakika kadar lokal anestezi etkili krem cilde sürülerek beklenir. Sonrasında cilt sterilize edilir ve buz desteği ile enjeksiyonlara başlanır. Özellikle lekeli olan cilt bölgelerine, kırışıklık ve sarkma olan bölgelere daha derin yapmak üzere tüm cilde enjeksiyon yoluyla uygulama yapılır. Sonrasında tedaviye destek olacak özel tedavi kremleri sürülerek seans sonlandırılır.

3.AquaShine Uygulamasından ne zaman etki alınır?

Tek seanslık destek tedavi ile bile istediğimiz etkiyi elde edebiliriz. Ancak aşırı yorgun ve canlanmaya ihtiyacı olan ciltlerde 2 ila 4 seans uygulama yapılabilir. Bu tedavinin yan etkisi bulunmamaktadır.

4.AquaShine uygulamasının yan etkisi var mıdır?

Bu tedavi yönteminin hiçbir yan etkisi olamamakla beraber, enjeksiyon yoluyla uygulandığından kızarıklık, morarma, hafif ödem gibi geçici yan etkilere rastlanabilir. Bu etkiler en fazla bir kaç gün içinde ortadan kalkar. Sonrasında cildimiz tedavinin faydalı etkilerini göstermeye başlar.

5.AquaShine uygulamasından sonra neler yapılması gerekir?

Tedavi sonrasındaki 24 saat boyunca yüzümüzün yıkanmaması istenir. Tedavi sonrası makyaj ürünlerinin de en az 4 saat boyunca uygulanmasını istemeyiz. Bunların dışında hasta sosyal hayatına kaldığı yerden devam edebilir.

Sonuç olarak AquaShine tedavisinin Aqua kısmı ile cildimizin nemi sağlanmış olurken, Shine kısmı ile de cildmizin çok daha parlak hale gelmesi sağlanmış olur. Bu tedavi sonrasında cildimiz çok daha sağlıklı görünebilir.

Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.