Medikal Estetik

Somon DNA Aşısı

Somon DNA aşısı cilt yenilemede yepyeni ve yaratıcı bir yaklaşım sunan bir işlem. Uygulama 2 hafta ara ile yapılıyor ve hemen ertesi günden itibaren etkisi hissedilebiliyor.

HIZLI RANDEVUBİZİ ARAYIN

Somon DNA Aşısı

Yıllar içerisinde ve çevresel faktörlerin etkisiyle cildimizde kaçınılmaz olarak yıpranmalar oluşmaya başlamaktadır. Cildimiz için düzenli ve yeterli uyku, yeterli su içilmesi, dengeli beslenme, güneş ve sigaradan kaçınma ve gerektiği kadar nemlendirme olmazsa olmazlarıdır. Bunun yanında ihtiyacı olan maddelerin cilt içine enjeksiyonları ile ek bakım sağlanmış olur.

30 yaşından sonra her yıl %1 kollajen kaybı yaşanır. Cilt daha mat, daha kuru görünür ve elastikiyeti azalır. Donuk görünen cildinizi daha canlı, daha pürüzsüz, yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden geri kazanmanın etkin ve güvenilir yolu Somon DNA tedavisidir.

1.Somon DNA nedir?

Proteinler hücrelerin ana yapı taşlarıdır. Yeni hücre yapımında kullanılan ana maddelerdir. vücudumuz kendi protein üretim yapamaz ve mutlaka dışardan almamız gerekmektedir. Protein bakımından zengin olan somon balığı, cildimizde yapılacak olan yeni hücreler için gerekli olan proteinleri içermektedir.

Cilt içerisine verilecek olan proteinler ile hücrelerin ihtiyacı olan yapı taşlarına kavuşması sağlanır. Böylece cilt nemlendirilmesi, sıkılaşması, netlik ve parlaklık kazanması, yaşlanmaya karşı dayanıklılığı arttırılmış ve sağlanmış olur.

Donuk görünen cildinizi daha canlı, daha pürüzsüz, yüzünüzdeki ifadeyi kaybetmeden geri kazanmanın etkin ve güvenilir yolu Somon DNA tedavisidir.

2.Somon DNA Nasıl Yapılır?

Uygulama öncesinde 30-45 dakika gibi bir süre hasta uyuşturulur. Sonrasında çok küçük iğnelerle neredeyse ağrısız bir şekilde cilt altına enjeksiyon yapılır. Somon DNA aşısı tedavisinde 1 seans hyalüronik asit, 1 seans Somon DNA uygulanmaktadır.

3.Somon DNA Kimlere Uygulanmaz?

Somon DNA, deneme uygulaması yapılan bölgede cilt enfeksiyonu varsa, o kişilere uygulanmaz.

4.Etkisini Ne Zaman Gösterir?

Uygulamanın kalıcığı diğer botulinium toksin uygulamalarında olduğu gibi 4 ila 6 aydır.

5.Kaç Seans Uygulanması Gerekir?

Haftada 1 ve 15 günde 1 aralıklarla olacak şekilde, Somon DNA aşısı 4 seans yapılmaktadır.

Bize ulaşın!

Daha detaylı bilgi ve randevu için sağlık danışmanlarımızla iletişime geçebilirsiniz.


+90 554 198 63 99
+90 549 566 36 60
info@londonesthetic.comZühtüpaşa Mahallesi,
Recep Peker Caddesi No:11 Kadıköy
İstanbulBizi Takip Edin


Hizmetlerimiz için bizi sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.Copyright by London Esthetic 2018. Tüm hakları saklıdır.